pl  |  en

Pakiety dla jednej osoby

 

 

Dotyk Złota - rozświetlający zabieg na twarz + masaż dłoni

 

Rozświetlająco - nawilżający zabieg bankietowy przeznaczony dla skóry szarej, zmęczonej i odwodnionej. Poprawia koloryt cery, dodaje skórze złocistego blasku, rozświetla ją. Skóra po zabiegu wygląda na wypoczętą i zdrową. Zabieg polecany jest dla każdego typu cery i zapewnia przywrócenie prawidłowego poziomu nawilżenia skóry.

Zabieg obejmuje: demakijaż SPA, peeling kawitacyjny, serum z kawiorem i złotem, masaż twarzy szyi i dekoltu z drobinkami złota, maska kremowa, masaż dłoni na oleju arganowym, krem ze złotem Gold Sensation na zakończenie zabiegu.

 

Czas zabiegu: 1,15 h

Cena - 129 zł  zamiast 199 zł

THALGO

 

 

 

Spa pod gwieździstym niebem z masażem relaksacyjnym

 

Kompleksowy zabieg zarówno dla ciała i twarzy. Masaż ma działanie relaksacyjne, odprężające i redukujące stres, z kolei zabieg na twarz zadziała oczyszczająco i nawilżająco na skórę. Zabieg odbywa się w gabinecie SPA pod gwieździstym niebem

Zabieg obejmuje masaż relaksacyjny całego ciała, masaż dłoni, zabieg pielęgnacyjny twarzy: demakijaż, peeling kawitacyjny, ampułka dobrana do potrzeb skóry, maska algowa, krem na zakończenie.

 

Czas zabiegu:  2,15 h

Cena:  299 zł

 

models_spa_logo_organique6_1 

 

 

 

 

Różane odświeżenie

 

Zabieg pozwala zrelaksować się i odprężyć w czasie masażu relaksacyjnego. Z kolei kompleksowy zabieg na twarz poprawi kondycje skóry, zadziała intensywnie nawilżająco i wyrówna koloryt. Preparaty wykorzystane w trakcie zabiegu są indywidualnie dobrane do potrzeb skóry.

 

Zabieg obejmuje masaż relaksacyjny całego ciała olejkiem różanym, zabieg pielęgnacyjny twarzy: demakijaż, oxybrazja, podciśnieniowe wtłoczenie ampułki infuzją tlenową, maska algowa, aplikacja kremu na zakończenie.

Czas zabiegu: 2,5 h

Cena: 299 zł

 

models_spa_logo_organique3

 

 

 

 

 Powiew odprężenia

 

Zabieg łaczy w sobie kompleksową pielęgnację twarzy z odprężeniem ciała w czasie masażu aromaterapeutycznego. W czasie zabiegu na twarz skóra zostaje dokładnie oczyszczona za pomocą peelingu kawitacyjnego, falą ultradźwiękową wprowadzane sa substancję aktywne, nastepnie aplikacja maski algowej.

 Zabieg na twarz Intensywne Nawilżenie, relaksujący masaż całego ciała na olejku herbacianym lub różanym, regeneracyjne SPA dla dłoni z masażem, maską i kąpielą parafinową

 

Czas zabiegu: 2,5 h

Cena: 359 zł

 

zabiegi na twarz