pl  |  en

Pielęgnacja okolic oczu

 

PROMIENNE SPOJRZENIE - ZABIEG NA OKOLICE OCZU EYE LIFT

  

Zabieg poprawiający kondycje delikatnej strefy wokół oczu. Eye Lift niweluje uczucie ciężkości, zmęczenia oczu, rozwiązuje problemy, jakie powoduje miejski tryb życia, stres, zanieczyszczenia, zmęczenie i zmiany czasu. Zabieg w połączeniu ze składnikami aktywnymi wygładza zmarszczki powierzchowne. Poprawia strukturę skóry. Rozjaśnia plamy pigmentacyjne oraz poprawia koloryt skóry. Widocznie zmniejsza cienie i obrzęki. Eye Lift to urządzenie generujące prąd stały galwaniczny dzięki któremu aplikowane produkty docierają w głąb skóry skutecznie redukując widoczne oznaki starzenia się i zmęczenia. Podczas zabiegu odczuwalne jest przyjemne, delikatne ciepło.

 

 

Demakijaż, ampułka, masaż Eye Lift z ampułką, maska algowa na okolice oczu, krem na zakończenie

 

Czas trwania zabiegu:1h

Cena zabiegu: 79zł

 

 

MEZOTERAPIA BEZIGŁOWA OKOLIC OCZU + PIELĘGNACJA

 

 

Zabieg intensywnie regenerująco - odżywczy polegający na wprowadzeniu związków aktywnych w głębsze warstwy skóry. Metoda mezoterapii bezigłowej opiera się na zjawisku elektroporacji, czyli działania krótkich impulsów elektrycznych na błony komórkowe skóry. Wytworzone w trakcie elektroporacji elektrofony (nośniki) tworzą dodatkową drogę transportu dla składników aktywnych, zawartych w profesjonalnych preparatach używanych do zabiegu. Dzięki temu możliwa jest lepsza penetracja do głęboko położonych warstw skóry.


Efekty:
Skóra okolic oczu po zabiegu jest w widoczny sposób zregenerowana, odżywiona, głęboko nawilżona, napięta, zmarszczki zostają zredukowane.
Proponowana seria zabiegów: 5 do 10 zabiegów co 14 dni.

 

Przebieg zabiegu: demakijaż, aplikacja ampułki, wprowadzenie substancji aktywnych mezoterapią bezigłową, maska na okolice oczu, krem na zakończenie

 

Cena zabiegu: 149 zł

Czas trwania: 60 min

 

 

PEELING MEDYCZNY MANDELAC T - ZABIEG NA OKOLICE OCZU

 

Jest to peeling oparty na bazie kwasu migdałowego, fitowego oraz glikolowego. Kwas migdałowy, który jest głównym składnikiem tego peelingu powszechnie jest stosowany do leczenia fotostarzenia i nieregularnej pigmentacji. Zalecany jest do skóry wrażliwej ze względu na budowę cząsteczek- ich duży rozmiar zapewnia wolniejszą penetrację przez warstwę rogową przez co nie powoduje podrażnień.

Efektami zabiegowymi jest rozjaśnienie cieni pod oczami, redukcja zmarszczek mimicznych. Zabieg przeznaczony jest dla zmęczonych oczu.

Aby uzyskać oczekiwany efekt należy wykonać  w serii 2-4 zabiegów w odstępie 14-28 dni.

 

Przebieg zabiegu: demakijaż, odtłuszczenie skóry, nałożenie peelingu migdałowego T, płatki na okolic oczu, krem na zkaończenie

 

Cena zabiegu: 129 zł

Czas trwania: 45 min