pl  |  en

Termokoagulacja Apilus

 

Termokoagulacja

 

Do zabiegów wykorzystujemy aparat kanadyjskiej firmy Apilus - lider w zamykaniu naczynek, usuwaniu włókniaków, plamek Campbella, punktów rubinowych.

 Czym jest termokoagulacja?

Termokoagulacja, to zabieg w którym wykorzystuje się ultraszybką częstotliwość radiową. Jest to technika stosowana w celu uzyskania efektu koagulacji niektórych powierzchniowych niedoskonałości skóry, aby zmniejszyć ich widoczność lub całkowicie je usunąć. Dzięki technice termokoagulacji możemy reagować na następujące problemy:

  • zmiany naczyniowe, np. rozszerzone naczynia krwionośne, naczyniaki gwiaździste, punkty rubinowe,
  • zmiany skórne, np. brodawczaki, prosaki, włókniaki

Popularność i uznanie dla aparatów Apilus w gabinetach na całym świecie wynika z tego, że zapewniają one niezwykle skuteczne i trwałe rezultaty oraz umożliwiają osiągnięcie oczekiwanych efektów dużo szybciej niż jakakolwiek inna technika. Wykorzystując działanie prądu kontrolowanego przez komputer, Apilus umożliwia niezrównaną precyzję, dzięki możliwości regulowania parametrów indywidualnie dostosowanych do stopnia wrażliwości skóry pacjenta. W aparatach Apilus wykorzystano również niezwykle krótki czas aplikacji prądu (regulowany do tysięcznej części sekundy), co zapewnia niezrównany komfort podczas zabiegu.

 

 

Termokoagulacja - usuwanie naczynek - 30 min

100.00

Termokoagulacja- usunięcie włókniaka

od 50.00

Termokoagulacja- usunięcie punktów rubinowych

od 25.00

Termokoagulacja- usunięcie pojedyńczej plamki Campbella

od 35.00