pl  |  en

Terapia naczyniowa

 

 

ZIMNE UKOJENIE - ZABIEG DO SKÓRY NACZYNIOWEJ

 

Zabieg przeznaczony jest do cer wrażliwych z tendencją do rozszerzania się naczynek, podrażnień i zaczerwienień. Zabieg oparty na silnie skoncentrowanych produktach wzmacniających, uszczelnia powierzchowne naczynia krwionośne, redukuje rumień oraz łagodzi podrażnienia. Połączenie składników aktywnych takich jak witamina C, wyciąg z kasztanowca, wyciąg z oczaru wirgilijskiego oraz krioterapii doskonale wpływają na wyciszenie skóry skłonnej do zaczerwienień.

 

Demakijaż, peeling kawitacyjny, ampułka, masaż krio-głowicą, maska algowa, krem

 

Czas zabiegu: 1.5 h

Cena zabiegu: 169 zł

 

 

Infuzja tlenowa  - nieinwazyjna metoda odmładzania skóry!Zabieg infuzji tlenowej to aplikacja skoncentrowanych składników aktywnych za pomocą tlenu podanego pod określonym ciśnieniem.

Rewolucyjna metoda odpowiednio nawilża na poziomie komórkowym oraz redukuje zmarszczki. Zabieg przynosi efekt natychmiastowego wygładzenia, rozświetlenia i odświeżenia skóry. W czasie zabiegu wykorzystuje się specjalny aplikator z odpowiednio sprężonym tlenem. Metoda ta umożliwia wnikanie rozpylonego wcześniej skoncentrowanego serum (w zależności od potrzeb skóry: kwas hialuronowy, serum z jadu węża, koenzym Q10, wit C 15 %).

 


Przebieg zabiegu: demakijaż, peeling wodno-tlenowy oxybrazja, wprowadzenie skoncentrowanych składników aktywnych za pomocą hiperbarycznego tlenu, maska algowa, krem na zakończenie zabiegu.cena powitalna:

199 zł zamiast 229 zł

 

BŁYSKAWICZNE ODŚWIEŻENIE - ZABIEG Z PEELINGIEM MIGDAŁOWYM I WIT.C

 

Połączenie peelingu migdałowego z witaminą C to prawdziwy zastrzyk energii dla skóry. Zabieg wygładza, rozświetla i rozjaśnia cerę oraz działa antyoksydacyjnie, czyli hamuje działanie wolnych rodników odpowiedzialnych za starzenie się skóry.


Demakijaż, pre-peel, kwas migdałowy, ampułka z wit.C, maska z wit.C, krem

Czas trwania zabiegu: 1 h


Cena zabiegu: 220zł

 

MEZOTERAPIA BEZIGŁOWA SPRING -

  

Zabieg intensywnie regenerująco - odżywczy polegający na wprowadzeniu związków aktywnych w głębsze warstwy skóry. Metoda mezoterapii bezigłowej opiera się na zjawisku elektroporacji, czyli działania krótkich impulsów elektrycznych na błony komórkowe skóry. Wytworzone w trakcie elektroporacji elektrofony (nośniki) tworzą dodatkową drogę transportu dla składników aktywnych, zawartych w profesjonalnych preparatach używanych do zabiegu. Dzięki temu możliwa jest lepsza penetracja do głęboko położonych warstw skóry.


Efekty:
Skóra po zabiegu jest w widoczny sposób zregenerowana, odżywiona, głęboko nawilżona, napięta, ujędrniona, zmarszczki zostają wygładzone.
Proponowana seria zabiegów: 5 do 10 zabiegów co 14 dni.

 Mezoterapia bezigłowa Spring twarzy

200.00

Mezoterapia bezigłowa Spring twarz + szyja

230.00

Mezoterapia bezigłowa twarz + szyja + dekolt

280.00

 

 

OXYBRAZJAPeeling wodno-tlenowy polegający na delikatnym złuszczaniu naskórka za pomocą strumienia sprężonego powietrza z solą fizjologiczną. Oprócz usunięcia martwych komórek skóry zabieg powoduje intensywne rozświetlenie, wygładzenie, nawilżenie i dotlenienie skóry a także poprawę jej kolorytu. Oxybrazja zalecana jest do każdego rodzaju cery nawet bardzo wrażliwej i naczyniowej. Zabieg doskonale przygotowuje skórę do zabiegów oczyszczania manualnego, mezoterapii czy zabiegów odmładzających z wykorzystaniem fali radiowej.

Czas zabiegu: od 30min do 1h 30min

 

 

Oxybrazja twarzy

119.00

Oxybrazja twarz+szyja

149.00

Oxybrazja twarzy + szyja +dekolt

189.00

Oxybrazja T+sz+d + pielęgnacja

230.00

Oxybrazja twarz + infuzja tlenowa+ maska algowa

199.00

 

 

PEELING AZELAINOWY MEDYCZNYZabieg złuszczający z zastosowaniem kwasu azelainowego polecany jest do skóry trądzikowych oraz do usuwania przebarwień, melasmy i blizn potrądzikowych. Efekt zabiegu to wyrównanie kolorytu, szybka regeneracja, zniwelowanie zmian trądzikowych.
Zabieg zalecany w seriach 4-7 zabiegów wykonywanych co 2 tygodnie.Przebieg zabiegu: Demakijaż, pre-peel, preparat liposomowy zwiększający penetrację kwasów, medyczny kwas azelainowy, krem na zakończenie zabiegu

Czas zabiegu: 45 min


Cena zabiegu:

 


Kwas Azelainowy Medyczny twarzy

200.00

Kwas Azelainowy Medyczny twarz+ szyja

250.00

Kwas Azelainowy Medyczny twarz + szyja + dekolt

290.00

 

 

 

ŚWIETLISTA MGIEŁKA - ZABIEG ROZJAŚNIAJĄCO – DOTLENIAJĄCY

 

 

Zabieg zalecany przy szarej, ziemistej cerze, zniszczonej promieniowaniem UV i skórze z przebarwieniami. Usuwa martwe komórki naskórka, wygładza jego strukturę, zmiękcza i uelastycznia skórę. Rozjaśnia przebarwienia, rozświetla skórę oraz chroni przed wczesnym starzeniem się dostarczając dużą dawkę antyoksydantów.

 

Demakijaż, oxybrazja, ampułka peeling AHA, serum z wit.C, masaż, maska algowa, krem

 

Czas trwania zabiegu: 1.5 h

Cena zabiegu: 210 zł