pl  |  en

Redukcja przebarwień

 

 

KWAS FERULOWY MEDYCZNY

Peeling ferulowy jest zabiegiem łączącym trzy funkcję: anti-aging, antyoksydacyjną i rozjaśniającą. Zastosowane preparaty zawierają w swoim składzie kwas ferulowy (silny antyoksydant), kwas jabłkowy, cytrynowy, mlekowy, azelainowy oraz retinol. Dodatkowo zastosowana podczas produkcji kosmetyków nanotechnologia oraz floretyna zwiększa głębokość penetracji w skórę składników aktywnych.
Zabieg polecany jest szczególnie dla skór z przebarwieniami posłonecznymi, melasmą i fotostarzeniem.Po zabiegu w gabinecie kosmetolog nie zmywa preparatu. Należy go zmyć wodą w domu po ok. 12 godzinach. Przez ten czas preparat ciągle oddziałuje na skórę i zaleca się nie nakładać w tym czasie makijażu. Jeżeli zabieg wykonany był wieczorem, twarz należy zmyć dopiero rano. Po 2-3 dniach nastąpi złuszczenie skóry, które trwa średnio 1-3 dni.

 

Kwas ferulowy twarzy

300.00

Kwas ferulowy twarzy + szyja

329.00

Kwas ferulowy twarzy + szyja +dekolt

369.00

Kwas ferulowy Classic + C-peel twarz

230.00

Kwas ferulowy Classic + C-peel twarz + szyja

250.00

Kwas ferulowy Classic + C-peel twarz + szyja + dekolt

300.00


 

KWAS GLIKOLOWY MEDYCZNY

 


Zadaniem kwasu glikolowego jest działanie przeciwstarzeniowe. Niweluje efekty fotostarzenia skóry i plamy posłoneczne, a także korzystnie działa na trądzik poprzez swoje działanie bakteriobójcze. Pobudza skórę do odnowy, działając silnie keratolitycznie. Skóra po zabiegu jest mocno wygładzona i napięta.

 

Kwas glikolowy twarzy

200.00

Kwas glikolowy twarzy + szyja

250.00

Kwas glikolowy twarzy + szyja +dekolt

300.00

 

 

 

BLEACHING POWER


Zabieg 
łączący kwas migdałowy o właściwościach rozjaśnijących i wyrównujacych koloryt skóry z aktywnym serum z 10% witaminą C oraz z proszkiem z kwasem Kojowym hamującym melanogenezę. Seria zabiegów polecana jest szczególnie dla osób z przebarwieniami posłoniecznymi, fotostarzeniem oraz chcących przywrócić skórze jednolity odcień i blask.


Przebieg zabiegu: Demakija
ż, pre-peel, preparat liposomowy zwiększający penetację kwasu, kwas migdałowy, aplikacja mieszanki kwasu kojowego z C-peel, maska łagodząco- nawilżająca, krem na zakończenie zabiegu

Czas trwania zabiegu: 1h

Cena zabiegu: 230z
ł

 

 

DNA RECOVERY PEEL SYSTEMDNA Recovery Peel System należy do nowej generacji peelingów naprawiających DNA. Peeling ten stworzony w technologii nanosomowej naprawia i zapobiega fotouszkodzeniom DNA, przywraca młodość skórze, redukuje ilość głębokich zmarszczek oraz poprawia nawilżenie i prawidłową teksturę skóry.
Innowacyjny zabieg DNA Recovery Peel oparty jest na kwasie ferulowym, który neutralizuje wolne rodniki, chroni przed promieniowaniem UVA i UVB, redukuje stany zapalne i rumień oraz hamuje aktywność tyrozynazy - enzymu odpowiedzialnego za powstawanie przebarwień.

Zabieg polecany dla osób w każdym wieku i z każdym rodzajem skóry, na której są widoczne fotouszkodzenia.
Jest to jeden z niewielu peelingów chemicznych zalecanych do wykonywania przez cały rok

 

Efekty zabiegowe:

jednolity koloryt - zwalcza przebarwienia, plamy

redukuje ilość głębokich zmarszczek

przywraca nawilżenie i prawidłową teksturę skóry

poprawia stan skóry tłustej i z tendencją do trądziku

zabopiega powstawaniu uszkodzeń posłonecznych

 

Czas zabiegu: 45 min
Cena zabiegu:
 220zł